İNŞAAT VE KONUT PROGRAMI CRM - Yapısoft - İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

İNŞAAT VE KONUT PROGRAMI CRM

CRM NEDİR?

CRM ( Customer Relationship Management), müşteri ilişkilerinin yönetim ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilen inşaat sektöründe ve gayrimenkul satış alanında kullanılan yazılım çözümleridir. İnşaat firmalarının müşteri ve satış takibi gibi işlemleri takip edebilmesi zordur ve büyük zaman ayırmayı gerektirir. Bu yazılımla birlikte bunun takibi için çok fazla zaman tasarrufu yapılabilir. 

YAPISOFT’UN İNŞAAT VE KONUT CRM PROGRAMIYLA NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Yapısoft inşaat crm programıyla satış süreçlerinde istediğiniz zaman satış personelinin proje bilgilerinize otomatik olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 2D satış sistemi sayesinde proje görsellerini sisteme aktararak bu görseller üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinizle randevu sistemi oluşturup bu sistem üzerinden randevularınızı takip edebilirsiniz. Tahsilat, gider ve evrak yönetiminizi sistem üzerinden pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Toplu SMS sistemiyle ve e posta ile kolaylıkla iletişim kurabilir, web sitenizi bu sisteme entegre edebilirsiniz. Konut satış projelerinizin satış raporlarını bu sistem üzerinden takip edebilir, satış temsilcilerinizin satış raporlarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Gayrimenkul sektöründe, inşaat ve Konut Crm programıyla teknolojinin getirdiği yeniliklerle işinizi entegre ederek işlerinizi pratikleştirebilirsiniz. Yapacağınız tüm bu proje yönetimi işlemleri için online ya da yerinde destek alabilirsiniz. Yapısoft’un bu programının ayrıcalıklarından yararlanmak için web sitemizdeki iletişime geç butonundan bizimle iletişime geçebilir ve 14 gün ücretsiz deneme sürümümüzden faydalanabilirsiniz.

  • Satış ofislerimizi nasıl yönetiriz?
  • Satış sonrası işlemlerimizi nasıl yönetiriz?
  • Satış sonrasında neler yapılmalı?
  • Crm sistemimizde olması gereken özellikler nelerdir?
  • İş süreçlerini yönetirken nelere dikkat etmeliyiz?

Comments are closed.