İnşaat Yönetim Programı Nasıl Çalışır? - Yapısoft - İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

İnşaat Yönetim Programı Nasıl Çalışır?

INSAAT Yonetim

İnşaat yönetim programı kullanarak tek noktadan iş yönetimi ve kontrol sağlanabilmektedir. İnşaatın tüm süreçlerinde faaliyet, planlama, uygulama ve finansal verileri takip edebilir güvenle yönetebilirsiniz. İnşaatın ihale takibi, satın alma yönetim süreci, insan kaynakları, kalite yönetimi ve lojistik depo-ambar takiplerini güvenle yürüterek bulunduğunuz yerden çalışabilirsiniz.

İnşaat yönetim programı teknolojinin kazanımlarından biri olarak tek noktadan yönetim olanağı vererek çalışmaktadır. İnşaat yönetim programı kullanıcılarına büyük ekonomik değer katmaktadır.

İnşaat Takip Programı Nedir?

Yapı sektöründe sayısız takip kalemi bulunmaktadır. Bu noktada inşaat takip programı yeni ve çağdaş bir işletim yazılımı olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Veri güvenliği, yazılım çözüm türleriyle donanım ve lisanslama teknolojileri sayesinde iş yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Kesintisiz takip sistemiyle lokasyon bağımlığından kurtulabilir işlerinizi bulunduğunuz yerden yönetebilirsiniz.

Güvenli kolay kullanımlı bir inşaat proje yazılım programı sahibi olabilmek için yapisoft.com adresini 7/24 ziyaret edebilir otomatik olarak kayıt olabilirsiniz. Profesyonel yazılımcı ekibi ve ileri teknolojiyi güncel kullanarak programlarını geliştirmektedir. Siz de bizden yönet uzman desteği alarak inşaatlarınızın yönetim ve güvenliğini artırabilirsiniz.

İnşaat yazılım programı kullanıcıları bulunduğu yerden iş yönetimi yapabilmektedir. Sistem kullanıcıya, yüksek güvenlik önlemleri, iş ve işçi güvenliği konusunda kusursuz takip olanağı vermektedir. Program, tasarım aşamasından yapı satışına kadar olan sürecin sıfır hata sistemiyle yönetebilmektedir.

yapisoft blog banner1 4
İnşaat Yönetim Programı Nasıl Çalışır? 4

İnşaat Yazılım Programı Avantajları

Yapı sektörü ihtiyaç duyduğunuz en yüksek gelişim sağlayan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle geleneksel yöntemlere bağımlı kalmadan, yerinde fiziki olarak yapabildiğiniz her şeyi otomasyon yazılım sistemiyle tek noktadan yapabilirsiniz. İnşaat yönetim programı sayesinde kazanacağınız pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunlar arasında;

İşveren sözleşmeleri ve hak ediş yönetimi,

İhale takibi ve hazırlık süreci takibi,

Satın alma yönetimi,

Proje yönetimi,

Muhasebe ve finans takibi,

Makine ve Demirbaş ekipman yönetimi,

Şantiye uygulama ve izleme,

Master plan yönetimi,

Kalite kontrol yönetimi,

İş programı yönetim sistemi,

Doküman ve tasarım süreçleri,

Kaynak yönetimi,

Toplantı ve görev yönetim sistemlerinizi güvenle yürütebilme şanslarınız bulunmaktadır.

innovative architecture civil engineering plan2
İnşaat Yönetim Programı Nasıl Çalışır? 5

İnşaat Yönetim Programı Fiyatları

İnşaatlarınızı bir noktadan yöneterek kaliteyi artırabilir, yerinde süreçlerini kısaltabilirsiniz. Bunun için yapisoft.com adresinden profesyonel destek alarak entegrasyonunuzu kurabilirsiniz. Sahip olacağınız inşaat yönetim programı sayesinde tüm süreçleri takip ederek kalite ve güvenliği artırabilirsiniz. Yapı sektörü hem firmalar hem de ülke ekonomisini ayakta tutan en önemli faaliyet alanıdır.

İnşaat yönetim programı, fiziki olarak orada bulunma zorunluluğu ortadan kaldırmaktadır. İş takibinden alım- satım sürecine ve müşteri yönetimine kadar sizin kontrolünüzde olacağından emin olabilirsiniz. Ekstra donanım maliyetiniz olmadan finans takibi yapabilirsiniz. Güvenli alt yapınız sayesinde SSL güvenlik şifresi kullanarak periyodik yenileme yapabilirsiniz.

Bilgisayar telefon ve diğer cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz. Düşük fiyata kurulum sağlayabileceğiniz inşaat yönetim programı erp yazılımında sayesinde yüksek ekonomik değer yaratabilirsiniz. yapisoft.com sitesi zaman sınırsız ziyaret edilerek ms project tüm teknik gelişimler hakkında bilgi alınabilmektedir.

Kesintisiz verim alabileceğiniz inşaat yönetim programı kullanım ve entegrasyonu kolay bir yazılımdır. Herkesin kullanarak avantajlarından yararlanması mümkündür.

Comments are closed.