Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Proptech Çözüm Alanları

Proptech kavramı yeni olmamakla birlikte uzun bir süredir hayatımızda yer edinmektedir. Hatta son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmeye ve merak edilmeye başlamıştır. Peki, hayatımızda uzun bir süredir var olan bu kavrama odaklanan Yapısoft hangi çözümleri sunar?

 

Hassas Mülkiyet Değerlendirmeleri : Emlak teknolojisi girişimleri, büyük veri kümelerine dayanarak  emlak fiyatlarını önceden tahmin edebilir.

Gelişmiş Ev Arama Pazarlama ve Satış : Proptech, mülklerin pazarlanma şeklini de iyileştirebilir. Hedef kitlelerini belirlemek, alıcıları hedeflemek ve daha iyi teklifler sunmak için Proptech araçlarından yararlanabilir.

Veriye Dayalı Mülk Geliştirme : Ayrıntılı veri analizi, teknoloji odaklı gayrimenkul geliştiricilerinin yeni bir bina inşa etmenin en iyi nerede olduğunu ve potansiyel konut sakinlerine hangi olanakların uyacağını tahmin etmelerine yardımcı olur.

Veriye Dayalı Risk Tahmini : Proptech, belirli binalara ve projelere yatırım yapmanın risklerine ilişkin net tahmine dayalı analizler oluşturmanın da kilit noktası haline gelebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>