SalesOffice - Yapısoft - İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

İletişim
Demo Talebi için tıklayınız.

SalesOffice

en iyisi ile tanışın

Gayrimenkul ve İnşaat Satış Ofisi Yazılımı

SalesOffice çoklu para birimi, çoklu dil desteği, marketing toolları, thirdparty entegrasyonları ile satış ağınızı globale taşır.

yapısoft salesoffıce

Satış ofislerinizi dijitale taşıyoruz

SalesOffice gelişmiş altyapısı ve üst seviye entegrasyon modelleri ile sadece satış ofisinizi izlemenizi sağlamaz, bunun yanında satışlarınızı arttırmanız için sizlere ek özellikler sunar.

Tüm Satışları İzleyin

Satış ofisinizde olan tüm operasyonel süreçleri nerede olursanız olun takip edebilir ve raporlarınıza anında ulaşabilirsiniz.

Ekibinizi Takip Edin

Ekibiniz tek bir alanda olsun ya da olmasın anlık olarak yapılan işlerinizi takip edin. Dış kaynak acenteleri ekleyin ve multilanguage hizmet verin.

Mülkleri Pazarlayın

Satışa uygun mülklerinizi entagrasyonlarımız üzerinden yeni müşterilerinize ulaştırın, networkünüzü genişletin. Kısa sürede pazarlama planlamanızı yapın ve uygulayın.

Üstün erişilebilirlik

Global satış ağınızı oluşturun

Aynı satış ofisinde çok dilli bir satış personeli ağınız olsa dahi SalesOffice ile işinizi yönetebilirsiniz. Projelerinizi birden fazla para birimi ile satış ve tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
web & mobıle

Dilediğiniz yerden erişim sağlayın

SalesOffice ile tüm şirketinizin satış organizasyonuna satış ofisinizde olmasanız bile erişin. İster web ister mobil uygulama üzerinden yapılan tüm işlemleri anlık olarak takip edin.
işinize özel

Öne çıkan özellikler

Yapısoft SalesOffice, inşaat ve gayrimenkul sektörüne özel yenilikçi özellikleri ile işletmenizi standart bir CRM kulanımından daha benzersiz bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Satışa götüren iş akışı

SalesOffice, satış ekibinizi en etkin bir şekilde satış sürecinin içinde tutar. Potansiyel müşterileri satışa döüştürmenize yardımcı olur.

Pazarlama araçları

Potansiyel ve mevcut müşterilerinizin hareketlerini satışa dönüştirmek için size en gelişmiş pazarlama araçlarını sunar.

İş Akışını yönetir

Müşteri hareketlerini ve izlerini takip ederek satışa dönüştürmenizin için size yol gösterir. Verilerinizi doğru okumanızı sağlar.

Raporlama ve analiz

Açılan tüm işlerin raporlarını anlık olarak verir. Satış başarınızı arttırıcı istatiksel verileri hazırlar. Şirketinizi en iyi satış oranına dönüştürür.

Lokasyon bağımsız erişim

Donanıma bağılı kalmadan size her yerden erişim imkanı sunar. Çoklu dil seçeneği ile aynı ofiste birden fazla dil konuşulsa bile tek platfom kullandırır.

En iyi satış oranı

Verilerinizi en doğru şekilde işleyerek müşteri atlamanızı ortadan kaldırır. Gelen tüm leadleri sonuca ulaştırmanızı sağlar.

0
İnşaat Şirketi
0
Müşteri
0
Proje
0
Mülk


Sizin için neler yapabileceğimizi keşfedin.