Neden Yapısoft'u Kullanmalıyım? Şimdi En İyisini Keşfedin - Yapısoft - İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Neden Yapısoft’u Kullanmalıyım? Şimdi En İyisini Keşfedin

23.11.2022 INSTAGRAM POSTT

Teknik olarak, Yapısoft’u global bir bakış açısıyla inşa ediyoruz. Tamamen kullanıcının rahatlığı için oluşturulmuştur ve bir web uygulamasından çok daha fazlasıdır. Ekibimiz, şirketiniz için en iyi yazılım, veri güvenliği ve donanım çözümlerini planlamak ve uygulamak üzere inşaat, konut ve emlak şirketlerinin iş geliştirme sürecinde uzmanlaşmıştır. Yapısoft, gerçek bir sunucu tabanlı SaaS hizmetidir. Kendi geliştirme ortamını kullandığı için geliştirme süresi benzer sistemlere göre çok kısadır. İş dünyasında da eşi olmayan bir yazılımdır. Bu yazılım çok çeşitli sektörel uygulamalara sahiptir. Ayrıca aşağıdakiler gibi bir çok yeni uygulama sunar;

yapisoft blog banner1 3
Neden Yapısoft'u Kullanmalıyım? Şimdi En İyisini Keşfedin 4

Yapisoft logo renkli
  • Satış süreçlerini yönetebilir ve müşterilerinizle mali kayıtlarınızı takip edebilirsiniz.
  • Ücret hesaplandırma ve faturalandırma uygulaması seçeneklerini sunar.
  • Veri göndermeyi ve almayı kolaylaştıran diğer web hizmeti yapılarını destekler.
  • Dosyalama hizmeti sayesinde gelir-gider girişlerini ve sözleşmeleri dosya ve görsellerle tamamlama ve görüntüleme imkanı sunar. Bu sayede gelir belgeleri, makbuzlar ve kira sözleşmeleri elektronik ortamda saklanabilir.
  • Bu dosyalara erişmeniz gerekirse, yapmanız gereken oldukça basit. İlgili sözleşme üzerine tıklayarak tüm bağlantılı dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bu dosyaları mevcut cihazınıza da indirebilirsiniz.
  • Yapısoft ile satış ofislerinden ve satış danışmanlarından performans raporları alabilirsiniz.
  • Çok lokasyonlu ofis yapılarınızda tüm ekiplerinizi koordine edebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızın iş süreçlerini güncel tutarak iç iletişimi kolaylaştırabilirsiniz.
Comments are closed.