Devre mülk Satış Organizasyon Ve Crm Yazılımı - Yapısoft - İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Yapısoft – İnşaat ve Gayrimenkul Şirketleri İçin Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Devre mülk Satış Organizasyon Ve Crm Yazılımı

Devremulk Satis Organizasyon Ve Crm Yazilimi

Hizmet sektörü içerisinde yaygın olarak kullanılan ve özellikle tatil organizasyonları, müşteri portföy hazırlama, eski müşterilere bilgi gönderimi sağlama, memnuniyet anketlerini değerlendirerek yeni programlar sunmak gibi bir çok işlevi yerine getirmek amacıyla SaaS (cloud) programı kullanılmaktadır.

SaaS (cloud) Nedir?

SaaS (cloud), internet tabanlı ve bulut sistemi ile çalışan hizmet sektöründe sıklıkla kullanılan ve müşterilerin ver tabanlarına kolaylıkla ulaşılmasını sağlayarak merkezi bir alanda depolanmasını gerçekleştiren yıllık veya aylık abonelik ile lisanslı müşteri takip programı olarak tanımlanmaktadır.

SaaS (cloud) Yazılım Özellikleri Nelerdir?

SaaS (cloud) yazılımının en büyük ve yaygın özelliği iş koluna göre yazılımın modül ekme, değiştirme veya silme işleminin gerçekleşebilmesidir. Bir işyerinde farklı departmanların kendi iş tanımına uygun programlarını kendileri üretebilmektedir. Bu sayede diğer departmanlar ile herhangi bir iletişim kaybı yaşamadan hızlı ve sonuç odaklı çalışma imkanı yaratmaktadır.

Sektöre Uygun En İyi Devre Mülk Yazılımı

Kurumsal dünyada ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketler kendi faaliyet alanına uygun SaaS (cloud) programı kullanmaktadır. Özellikle tatil turizm alanında devre mülk – devre tatil yazılımı Saas (cloud) programı yaygın olarak kullanılmaktadır. Yazılımın müşteri ilişkileri kolu olan CRM ve şirketlerin kendi finansal durumlarını inceleyecek ve raporlayabilecek alanı olan ERP gibi birden fazla kolları bulunmaktadır.

Bu bağlamda bir devre mülk satış yönetim yazılımı ile çalışan firmanın devre mülklerini yönetebilecek, rezervasyonlarını güncellemesini sağlayacak müşteri ilişkilerini düzenlemesi konusunda yardımcı olan devre mülk satış yönetim programı ihtiyaç duymaktadır.

yapisoft blog banner1 3
Devre mülk Satış Organizasyon Ve Crm Yazılımı 4

Devre Mülk Programı Yazılımı Avantajları Nelerdir?

Önceki dönemlerde ve internetin yeni çıktığı ve henüz emekleme döneminde kurumsal firmaların kablo bağlantıları ve çevrim içi lan bağlantıları ile işleyen oldukça ağır bir sürece sahip olan programlar kullanılmaktaydı. Bu durum özellikle depolama alanında sorun teşkil etmekteydi. Çünkü oldukça az kapasitede depolama alanına sahip olması sebebiyle hala çoğu kayıtlar kağıt belge olarak saklanmaktaydı.

Bu durum iş gücü ve zaman kaybına yol açmaktaydı. Müşteri yönetimi için en büyük kayıp müşteri referansına veya daha önceki bilgilere ulaşma konusunda yaşanan zorluklardır. 1990 yıllardan sonra internet üzerinden fiziki depolama sürecinden yavaş yavaş kopmalar yaşanmaya başladı fiziki ortamdan bağımsız bulut sistemleri olarak bilinen ve günümüz teknolojisinde artık tamamen kullanılan sistem gelişmeye başladı.

Bu durum çalışma sürecinin hızlanmasını eksiksiz ve hatasız iş tamamlamayı ve özellikle müşteri ilişkileri portföy korunmasını sağlamıştır. SaaS (cloud) yazılımının bugün avantajlarına bakıldığında;

  • Teknolojik maliyetlere azaltmaktadır. Teknolojik maliyetler; ek donanımlar; depolama birimleri; ek çevre birimlerini kapsamaktadır.
  • Devre mülk satış yazılımı; Yazılım ve donanım konusundaki ek maliyetleri ortadan kaldırmaktadır. Bu her bir departmanın kullandığı programlarına yüklenecek ek yazılım ve donanımları kapsamaktadır. SaaS (cloud) bulut sistemi ile çalışması sebebiyle herhangi ek yazılım maliyetine ihtiyaç duymamaktadır.
  • Devre mülk satış takip programı; Hızlı çalışma performansı gerçekleştirir. İşlem veya belgelerin saatler hatta dakikalar içerisinde ilgili kişiye ulaştırılması ve yönlendirilmesi konusunda avantajları bulunmaktadır.
  • Devre mülk ve devre tatil satışı yapan şirketlerin müşterilerin mobil uygulama ile aidat ödemeleri gibi ulaşmak istedikleri bilgilerin firma veya şirketler tarafından anında yüklenmesi yine SaaS (cloud) önemli avantajları arasında yer almaktadır.
business man create design house home
Devre mülk Satış Organizasyon Ve Crm Yazılımı 5

Devre Tatil Programı Olarak SaaS (cloud) Neden Kullanılır?

Devre mülk yaz ve kış turizmin oldukça önemli yapı taşını oluşturmaktadır. Bir Devre mülk satışı yapan şirketin kendi müşteri ilişkileri bilgilerinin güvenle saklanması ve gerektiğinde pasif müşterilerine ulaşarak yeniden devre mülk talepleri olup olmadığının kontrolü amacıyla Yapısoft devre mülk satış takip programı oldukça yardımcı olmaktadır.

Tüm müşteri portföyünün kolaylıkla kaydedilmesi ve müşterilerin ne zaman hangi aylarda kaç gün hangi lokasyon devre mülkünde konakladığı, memnuniyet bilgileri, dilek ve şikayetlerin sağlıklı alınması ve kaydedilmesi SaaS (cloud) yazılımı kolu olan CRM programıyla kolaylık sağlamaktadır.

CRM programı, genel tarama sistemine belirtilen kriterin girilmesi ile dakikalar içerisinde sonucu verme konusunda oldukça başarılıdır. Örnek vermek gerekirse 2022 tarihinde haziran ayının 15. kadar konaklayan müşterilerinin anketleri kontrol edilerek iyileştirme süreci başlatılabilir veya 2 yıl devre mülk kullanmayan müşteriler taranarak tekrar sisteme kazandırılması konusunda kampanyalar düzenlenebilir.

Bu tip çalışmaların hızlı ve etkili yapılmasıyla marka, satış yönetimi, reklam ve pazarlama konusunda bütçe dahilinde sadece olması gereken faaliyetler sağlanarak gereksiz maliyetlerden kaçınmak söz konusu olacaktır. SaaS (cloud) analitik düşünme ve yapay zekanın en hızlı örneği olması çalışma hayatının daha kolay ve sürdürülebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

Comments are closed.